category-img
category-img
category-img
Hikayemizi Keşfedin

EUNIKE HEALTH CENTER HAKKINDA

İş hayatındaki başarılı yolculuğumuza 2006 yılında dijital medya sektöründe faaliyet gösteren 4 firma ile başladık. Bunlardan biri olan Haberler.com, Türk gazeteciliğinde bir dönüm noktası oldu.

Haberler.com, en güvenilir haber kaynaklarından biri olarak, en çok ziyaret edilen haber portalları listelerinde her zaman ilk üçte yer almaktadır. Yayıncılık sektöründe başarı elde ettikten sonra, kendimize farklı alanlarda insanlara daha iyi hizmet vermeye nasıl devam edebiliriz diye sorduk.

Zeytinyağı, sabun ve kahve sektörlerinde başarıyla faaliyet gösteren tarım ve gıda şirketi Arnas Agro'yu kurduk. Şu ana kadar 30 farklı ülkeye ihracat yapmayı başardık. Sizlere uluslararası standartlarda sağlık hizmeti verebilmek için Eunike Health Center'ı kurduk.

Düşündüğünüz estetik operasyonun tüm sürecinde, randevunuzun planlanmasından ameliyat sonrası takip sürecine kadar yanınızda olacağız. Yıllardır hayalini kurduğunuz görünüme şimdi büyük bir kolaylık ve uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.
category-img
Eunike Health

Neden Biz?

Memnuniyetiniz garantimiz altındadır
Daha iyi hissetmek veya özgüveninizi artırmak için fiziksel görünümünüzü değiştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, Türkiye, İstanbul'daki Eunike Health Center'a gelin. Hizmetinizdeyiz.

Eunike Health olarak 7/24 memnuniyetiniz için çalışıyor ve İstanbul'a geldiğinizde her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) tarafından hazırlanan bir rapora göre Türkiye, dünyada en fazla estetik uygulama yapan beşinci ülke oldu.


Daha ekonomik
Çoğu hasta Türkiye'de ameliyat olmayı tercih ediyor çünkü Türkiye'de cerrahi tedavi diğer batı ülkelerine göre yüzde 90 daha ekonomik. Hem devletin hem de özel sektörün yatırımları sayesinde her geçen gün iyi tasarlanmış klinikler, yeni ve modern cihazlar ve tesisler geliştirilmektedir.

Eunike Health'de çok sayıda iyi eğitimli, yetenekli ve deneyimli plastik cerrahımız var. Yetkinlikleri her zaman Uluslararası Tabipler Birliği ve Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (TSAPS) dahil olmak üzere tıp derneklerinin denetimi altındadır.


İhtiyacınız olan her türlü destek
Estetik ameliyat olmayı planlıyorsanız lütfen hizmetlerimize bir göz atın. Ziyaretiniz hakkında herhangi bir endişeniz olmasın, çünkü iletişim, konaklama ve ulaşım gibi konularda ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlıyoruz.
Randevu aldığınız andan tedavi sonrası takibe kadar tedavinizin her aşamasında size eşlik edeceğiz.

Kliniğin sağlık personeli Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Doktorlarla yapılan tüm toplantılarda hazır bulunacak ve durumu tam olarak anlamanıza yardımcı olacak bir asistanın hizmetinden yararlanacaksınız.
Çabuk olun! Siz de tüm dünyadan buraya gelen ve memnun bir şekilde evine dönen müşterilerimizden biri olun!
category-img
Halkla İlişkiler

Basında Biz

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Ücretsiz Danışmanlık

Bilgilerinizi Girin Sizi Arayalım