category-img
category-img
category-img
Ekibimiz

Ekip

category-img

Bilal Teymur

CEO

Tolstoy, "Herkes dünyayı değiştirmeyi düşünür ama kimse kendini değiştirmeyi düşünmez" der. İnsanlar olarak dünyayı her zaman daha iyi bir yer haline getirebiliriz. Dolayısıyla değişimi başlatmak için önce kendimizi değiştirmeye ve geliştirmeye başlayacağız.

Dürüst bir insan ve açık fikirli bir yönetici olan Bilal bey, insanlığı her şeyin üstünde tutar. Eunike Health Center'ın kapısından girdiğiniz andan itibaren onun müşterisi değil, ailesinin bir parçası olursunuz.

İhtiyaç ve beklentilerinizi büyük bir empatiyle dinler. Ekibini disiplin ve mükemmeliyetçilikle yönetir, alçakgönüllülük ve çalışkanlıkla size hizmet eder.

category-img

Betül Kavak

Merkez Yöneticisi

"Bir kişi fark yaratır, bir ekip mucize yaratır." İyi organize olmuş ve çalışkan ekibimiz size her açıdan en iyi sağlık hizmetini sunmak için elinden geleni yapacaktır. Önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve Eunike Health Center'dan mutlu ayrılmanızdır.

Estetik tıp alanındaki engin bilgisi ve yıllara dayanan tecrübesi sayesinde, ekibin her bir üyesini görevlerini verimli bir şekilde yerine getirmeleri ve kalıpların dışında düşünmeleri için yönlendirir.

Hem büyük resmi hem de başkalarının göremeyebileceği küçük ayrıntıları görür.

category-img

Nour Selmi

Satış Uzmanı

Nour, şirketimiz ile sizin aranızdaki iletişimi başlatır. Sizi çok iyi dinler ve gerektiğinde profesyonel bir bakış açısıyla ihtiyaçlarınızı tespit eder. Size en çok hitap eden çözüme karar vermek size kalmış.

Nour sizin için en iyi planlamayı yapar ve ameliyatınız gerçekleşene ve siz evinize dönene kadar her adımda yanınızda olmaya devam eder.

category-img

Nuray Yaman

Merkez Asistanı

Hayallerinizin sonunda gerçekleşeceği Eunike Health Center'a hoş geldiniz. Merkezimize gelir gelmez Nuray güler yüzü ve misafirperverliği ile sizi karşılayacaktır.

Nuray'a operasyon ve süreçle ilgili tüm sorularınızı sorabilir, onunla lezzetli bir kahve eşliğinde keyifli bir sohbet edebilirsiniz.

Ayrıca Nuray, randevu ve sağlık raporlarınızı ofisimizde tutmaktan sorumlu olacaktır. Tedaviniz boyunca sizinle ilgili her ayrıntıyı gizlilik içinde ele alacağız.

category-img

Ümmühan Aksu

Hasta Koordinatörü

Ümmühan, ameliyat tarihini ve ameliyat öncesi ve sonrası check-up'ları düzenleyerek, sağlıkçılar ve uzmanlar ile istişare ve işbirliği yapar.

Kalacağınız yerle ilgili endişelerinizi bir kenara bırakın. Ümmühan, İstanbul'un en konforlu otelleri hakkında inanılmaz bir bilgiye sahiptir.

Sizi otele yerleştirecek ve isteğiniz üzerine burada kaldığınız süre boyunca İstanbul'u gezmeniz için planlar yapacaktır.

category-img

Sena Pırmıt

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Yazar Jim Collins'in çok iyi ifade ettiği gibi, "Harika insanlar olmadan vizyon sahibi olmak anlamsızdır." Sena'nın katkıları sayesinde harika insanlarla tanıştık ve çalıştık.

İnsan kaynakları yöneticisi olarak yeni çalışanları işe alır ve performanslarını takip eder, çalışanlar arasındaki iletişimi yönetir, verimli ve pozitif bir çalışma ortamının yaratılmasına ve sürdürülmesine yardımcı olur.

category-img

Samed Mertoğlu

İçerik Yöneticisi

İçerik yöneticimiz ve arkadaşımız Samed'e özellikle teşekkür ediyoruz çünkü onun yaratıcı fikirleri ve mükemmel pazarlama becerileri sayesinde siz değerli müşterilerimize ulaşabiliyoruz.

İçerik yöneticimiz olarak Samed, bizim için bir pazarlama stratejisi geliştirir, insanlarla sosyal medya aracılığıyla bağlantı kurar ve yayınlanmak üzere yazılı veya görsel içerik oluşturur.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Ücretsiz Danışmanlık

Bilgilerinizi Girin Sizi Arayalım